ایرداکت

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت جدار پانل
در هفته های گذشته درباره ساندویچ پانل و موضوعات مرتبط با آن صحبت کردیم.این هفته قصد داریم تا درباره محصول دیگر از شرکت جدار پانل به نام"ایرداکت" صحبت کنیم.

ایرداکت

افزايش  کیفیت هوا در محل سكونت و ساختمان ها ي مسكوني ، اداري ، تجاري از اولويت هاي مقررات ملي ساختمان مي باشد كه اين امر توسط سیستم های تهویه مطبوع قابل اجرا است . در برخي از سیستم ها از فیلتر های مخصوصی جهت جلوگيري از آلودگی هایی نظیر دود سیگار و ماشین ، مواد شیمیایی و گرد و غبار استفاده مي شود.  

نقش كانال هاي تهويه مطبوع (ایرداکت)در اين سيكل بسيار پر رنگ است ، چرا كه شکل، اندازه و مسیر کانال کشی و هماهنگي آن با  معماری و سازه ساختمان و همچنين قدرت سيستم تهويه مطبوع بسيار مهم مي باشد.. مقطع کانال ممکن است دایره ای، مستطیل و ... بسته به انتخاب و ضرورت هاي سيستم متفاوت است .

تعبيه و راه اندازي کانال انتقال هوا (ایرداکت)برای اهداف گرمایشی ،  تهویه مطبوع و همچنين  داشتن یک سیستم تهویه مطبوع با عملکرد مناسب و مورد نياز مجموعه  در بهینه سازی مصرف سوخت کمک بسزايي خواهد کرد

کانال انتقال هوا(ایرداکت) میتواند از جنس های مختلفی ساخته شود. کانال های  از  پيش عايق  فوق سبك هوارساني از نوع عايق PU  و PIR  با دولايه فويل آلومينيوم گزینه مناسبی برای انتخاب یک سیستم اتقال هوا به شمار می آید.

4 مرداد 1397